Menu
hakkımızda

CCS GRUP KİMDİR ?

CCS Grup Şirketi; Yatırı, İnşaat,  Demir Çelik haddecilik, Otomobil yazılım sistemleri ve Araç restorasyonu sektörlerin de faaliyet göstermektedir. Ccs-Maxx,  2008 yılında yapmaya başladığı Land Rover Defender araç ile, özel araç tasarımında dünya markası olmak gibi büyük bir hedefle kurulmuştur. Bugün 14 yılı aşan tecrübesi, profesyonel kadrosuyla sektörünün öncüsü bir dünya markası konumundadır. Türk mühendisler ve uzman ekipler tarafından Türkiye’de üretilen özel tasarım Land Rover Defender araçlar ile, bürokratlardan sporculara, sanatçılardan iş adamlarına dek Türkiye’nin birçok ünlü ismi tarafından tercih edilmektedir. Ccs-Maxx, ürettiği özel tasarım OffRoad araçlarını yurt içi ile beraber dünyanın birçok ülkesine de ihraç etmektedir.

Misyonumuz: Eski gözüken Land Rover Defender araçları, tekrardan eskisinden daha da güçlü, çekici, fonksiyonel ve güncel hale getirip, uzun yıllar sorunsuz binilebilecek araçlar yapmak.

Vizyonumuz: İhtiyaçlarınız ve arzularınız çerçevesinde, geleceğin araç tasarımlarını bugün ve asla eskimeyecek, modası geçmeyecek şekilde size sunmaktır.